Günümüzde en iyi yatırım aracı olarak gösterilen altın birikimlerinizi, çalınma ve kaybolma riski olmadan İş Bankası vadesiz mevduat hesabında bulundurabileceksiniz. Vadesiz Altın Mevduat hesabınızı iş Bankası Şubeleri, İnternet Şubemiz ve İş Cep aracılığıyla açtırarak altın birikimlerinizi kazanca dönüştürebilir ve ayrıca altın- altın- dolar gibi pek çok güncel döviz kurları takibini de sorunsuz bir şekilde yapabilecek noktaya gelebilirsiniz.

Vadesiz Altın Mevduatınız ile 0,01 XAU(0,01 gr 995/1000 saflıkta altın) ve katları şeklinde işlem yapabilme imkânı İş bankası aracılığı ile tüm yatırımcılara en iyi şekilde sunulmuştur.

İş Bankası, tüm tüketicilere düşük gramajlı ürünler almalarına olanak tanırken, çalınma riskini de ortadan kaldırmaya yarayan bir hizmetle devreye girmektedir. 6 ay ile 1 yıl arasında değişen vadelerde altınlarınız çalınma ve kaybolma riski olmadan tutulmakta ve kazançlarınızın arttırılmasına olanak sağlanmaktadır. Üstelik vadeli altın mevduatı hesabınızın 50.000 liraya kadar olan tutarı Tasarruf Mevduatı Sigortası’na da tabii olacağınız ayrıcalığa sahipsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir